Türkiye’deki yapı kooperatifleri; yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı konut ihtiyacını karşılamak maksadıyla devlet denetiminde ve ilgili yasalar çerçevesinde, lüks konut projeleri üretmek suretiyle yeni yaşam alanları geliştirmektedirler.

Başkent Ankara’da S.S. Çankaya Prestij Konut Yapı Kooperatifi, şu anda ARSA ÇANKAYA yatırım projesini hayata geçirmektedir. Bu proje ile Ankara ili Çankaya ilçesinde, yaklaşık 3.000.000 m2 arazi üzerinde, yeni ve lüks yaşam alanları oluşturulması planlanmaktadır.

Kooperatife üye ve hissedar olarak, bu projenin sağlayacağı yüksek kazanç potansiyeline siz de ortak olabilirsiniz. Böylelikle 2027-2029 yılları arasında, başlangıçtaki düşük meblağlı yatırımınıza karşılık, çok yüksek getirili lüks bir konut sahibi olmanız hedeflenmektedir.

Bu projenin hedeflenen tamamlanma süresi 2019 yılından itibaren 8 ile 10 yıldır. Proje dört ana etapta gerçekleştirilir. Her etabın tamamlanmasından sonra hissenizin değeri ciddi oranda artar.

Dört proje etabı bundan sonraki sayfalarda detaylı şekilde açıklanmıştır. Bu etapların her biri tamamlandığında sahip olduğumuz hissenin yatırım değerinin yüksek oranlarda artacağı öngörülmektedir.