Proje arazisi Türkiye’nin Başkenti olan Ankara İli Çankaya İlçe sınırları içindedir.

Çankaya İlçesini kısaca tanıyalım :

  1. Türkiye’nin yönetildiği ilçedir ve bütün bakanlıklar ve kamu kurumları Çankaya’dadır.
  2. Türkiye’nin nüfusu en kalabalık olan ilçesidir.
  3. Türkiye’nin içinde en fazla üniversite olan ilçesidir.
  4. Başkent Ankara’da konut fiyatlarının en yüksek olduğu ilçedir.
  5. Arazinin stratejik konumu sayesinde, yatırımınız yüksek gelir sağlama potansiyeline sahiptir.

Proje arazisi mevcut yolların ve yapımı devam eden anayolların kesişim noktasındadır. Bu yollar sayesinde şehrin her yerine trafiğe takılmadan kısa sürede ulaşım imkanı sağlanacaktır. Devam eden  yollar bittiğinde arazi fiyatlarında ciddi yükselişler olması beklenmektedir.

Proje arazisinin yakınında büyük bir gölet inşaatı tamamlanmak üzeredir. Bu gölet önümüzdeki aylardan itibaren su tutmaya başlayacak ve şehrin en büyük göletlerinden biri olacaktır. Bu göletin etrafındaki arazilerin fiyatlarında yakın dönemde ciddi yükselişler olması beklenmektedir.

Proje arazisinin çok yakınında ülkenin en büyük holdinglerinden biri 2.300 villalık lüks konut projesi inşaatına başlamak üzeredir. Bu proje bittiğinde bölgedeki arazilerin değerinde ciddi yükselişler olması beklenmektedir.

Proje arazisi şehrin en büyük doğal ormanı olan Beynam Ormanı’na yürüme mesafesindedir. Bu alanda doğayla içiçe olacak şekilde her türlü sosyal ve sportif faaliyetleri yapmak mümkündür. Ayrıca piknik ve eğlence alanları da mevcuttur.